Your Best Story!

Witamy na forum serwera Your Best Story!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-08-27 16:08:52

Czaro
Administrator
Dołączył: 2016-08-19
Liczba postów: 4
WindowsChrome 52.0.2743.116

WZÓR: Rekrutacja na moderatora

Witam z dniem dzisiejszym otwieram rekrutacje na moderatora!
WZÓR:

Imię
Wiek
Masz doswiadczenie z ową ranga ? :
Coś o sobie (min.2zdania) :
Dlaczego chcesz byc moderatorem? (min.2zdania):

POWODZENIA!

Wiadomość dodana po 20 h 14 min 48 s:
WKLEJAM ZA: Wercio!
Imię Mateusz
Wiek 16
Masz doswiadczenie z ową ranga ? : Tak mam doświadczenie o owej randze.
Coś o sobie (min.2zdania) : Hej mam na imię Mateusz mam 16 lat. Jestem zawodowym pływakiem lubię grać w piłkę ręczną oraz nożną. Gram w MTA od 5 lat. Kiedyś pomagałem różnym serwerom się rozwijać ale teraz już rzadko. Razem z ekipą z treningów wyjeżdżamy na zawody zawsze zdobywam od 3 do 1 miejsca [dblpt]D Byłem kiedyś moderatorem na 4LIFE oraz na SpinLife. Jestem bardzo miłą oraz kulturalną osobą.
Dlaczego chcesz byc moderatorem? (min.2zdania): Ponieważ mam doświadczenie jako Moderator oraz chcę pomagać graczą. Oraz też lubię bardzo ten serwer i też przez to chcę być moderatorem.

Offline

#2 2016-08-28 12:23:56

Maciorrr
Użytkownik
Dołączył: 2016-08-28
Liczba postów: 1
WindowsChrome 52.0.2743.116

Odp: WZÓR: Rekrutacja na moderatora

Maciek
11
Mam doświadczenie bo byłem na serwersze kolegi również moderatorem.
Lubie grać w gry często gram w MTA.Będe pomagał graczą jeżeli napiszą raport lub na pm.
Chcę być moderatorem,dlatego,że lubie pomagać.
Lubie MTA noi poprostu chciałbym być Moderatorem [dblpt])

Offline

#3 2016-08-28 12:24:34

Suchy
Użytkownik
Dołączył: 2016-08-28
Liczba postów: 1
Windows 8Firefox 47.0

Odp: WZÓR: Rekrutacja na moderatora

Imię : Adrian
Wiek : 13
Masz Doswiadczenie z nową rangą : Tak Byłem Moderatorem u Brata na serwerze [dblpt]P
Coś o sobie : Interesuje się motoryzacją . Lubie Grać w Gry Komputerowe np.gta,mta,ets i inne
Dlaczego chcesz byc moderatorem? : Dlatego że Bardzo Lubie tą Range [dblpt]) I będe Pomagać [dblpt]D Będe odpowaidać na Wszystkie RAPORTY !

Ostatnio edytowany przez Suchy (2016-08-28 12:29:22)

Offline

#4 2016-08-28 20:59:22

Czaro
Administrator
Dołączył: 2016-08-19
Liczba postów: 4
WindowsChrome 52.0.2743.116

Odp: WZÓR: Rekrutacja na moderatora

|YT|HunterRekens

Lat:11
Znajomość Komend:7/10
Ortografia:9/10
Czym się interesuje: Lubie grać w piłke gry itp. I uwielbiam informatyke
Imie:Kuba
Dlaczego chce zostać modem: Chciałbym zostać modem bo byłem kilka razy a widzę że ten serw jest ogarnięty,
W skrócie: Jestem ogar graczem mogę pilnować serwa.

Offline

#5 2016-08-29 08:38:55

deathless
Użytkownik
Dołączył: 2016-08-29
Liczba postów: 2
Windows 8.1Chrome 52.0.2743.116

Odp: WZÓR: Rekrutacja na moderatora

Imię: Mateusz

Wiek: 15 lat.

Masz doswiadczenie z ową ranga ? : Tak, byłem moderatorem na paru serwerach oraz pomagałem prowadzić serwer koledze, głównie zajmowałem się mapowaniem, lecz nauczyłem się też robić proste skrypty.

Coś o sobie (min.2zdania) :
Mam na imię Mateusz. Chodziłem do drugiej klasy gimnazjum, i aktualnie mam 15 lat. Interesuję się wszystkim ciekawym, a przede wszystkim jest to sport, i informatyka - te tematy. W gry gram bardzo długo - już od ponad 7 lat. Na serwerze przesiaduje prawie codziennie. Na ogół staram się pomagać wszystkim, bezwzględnie czy dana osoba jest młodsza ode mnie, czy też starsza. Staram się moje obowiązki wykonywać w 100%, tak aby było wszystko cycuś glancuś. Na serwerze staram się nie odwalać, i pokazywać wysoką kulturę na wszelkiego typu chatach. Jestem osobą która szybko się uczy - i wykonuje swoje obowiązki sumiennie. Nie wszczynam bezsensownym kłótni które nie mają niczego na celu. Jestem osobą kreatywną, która za wszelką cenę stara się aby pomóc wyższym stanowiskom które przeważnie mają dużo na głowię. Mam wiele pomysłów w głowię, niektóre głupie zaś niektóre dobre. Staram się być ogarnięty, i godnie reprezentować wysoką kulturę osobistą. Osoby mnie znające, mogą potwierdzić iż jestem osobą z którą niekiedy można fajnie spędzić czas, natomiast można również przy tym dobrze się bawić.W Wolnym czasie, przy ładnej pogodzie wyciągam moją srebną strzałę czyt. rower i wyjeżdzam kilkanaście kilometrów za miasto, a następnie myślę gdzie i jak jestem. Moja osoba jest bardzo odpowiedzialna, bardzo często sprawuje opiekę nad młodszym bratem. Lubię także słuchać muzyczki szczególnie hip-hop, no ale jak jest imprezka to można polecieć w dancing pod disco polo lub techno.

Dlaczego chcesz byc moderatorem? (min.2zdania):
Myślę iż jako zwykły gracz, który stara się pomóc wszystkim, którzy tej pomocy potrzebują będę dobrym wyborem. Na serwerze staram zachowywać dobrze, czyli nie wyzywać tudzież odwalać. Na ogól jestem osobą która lubi pracować w czym właśnie to pomoże mi na rozwój serwera, w odpowiedni sposób. Moją kandydaturą chciałbym zapoczątkować prawdziwą pomoc serwerowi, czy to w postaci map, czy to w skrypterskich sprawach, czy to w postaci godnego reprezentowania rangi. Przede wszystkim będę starał się aby gracze brali ze mnie dobry przykład, żeby zostawali tutaj na dłużej, a żeby nie zniechęcali się do gry tutaj. W planach mam kilka pomysłów na nowe, odświeżone eventy, które są m.in znane z SAMP (ten kto grał, ten zapewne wie), chciałbym unikać kopiowania ze strony kolegów piszących, dlatego te pomysły podsunął bym potem, już (może) na tej randze. Jestem osobą kreatywną która ma wiele pomysłów - które w jakimś stopniu zagwarantowały by dobry odzew ze strony graczy - ludzi, m.in to aby wprowadzić ciekawą rozrywkę, w postaci sali ala Paintball, w której to mogli byśmy się ostrzeliwać z kolegami - przy tym dobrze się bawiąc! Moją kandydaturą chciałbym bardzo zachęcić administrację, do wybrania właśnie mojej osoby, ponieważ chciałbym spróbować na tym stanowisku sił! Mam wiele pomysłów na serwer, które już są w mojej głowię, czy to na rozrywkę, czy to na pracę. Mam nadzieję iż zostanę wybrany, bo mi na tym zależy!



Pozdrawiam .::deathless::.

Ostatnio edytowany przez deathless (2016-08-29 08:40:30)

Offline

#6 2016-08-29 15:11:00

Czaro
Administrator
Dołączył: 2016-08-19
Liczba postów: 4
WindowsChrome 52.0.2743.116

Odp: WZÓR: Rekrutacja na moderatora

@close

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
longlife - serverdamixa - mythicrpg - pixelgun - staraprzygoda